تبلیغات
IT 88 - راز و رمزی که در پس این لوگوهاست
 
صفحه نخست       تماس با مدیر       پست الکترونیک      RSS       ATOM
IT 88
 
دوشنبه 15 شهریور 1389 :: نویسنده : نرگس حسینلر
لوگوها برای سازمان های مختلف بسیار با اهمیت است. چرا که هم یک لوگو نمادی برای آن سازمان محسوب می‌شود و هم اینکه با کمک آن خواهند توانست هدف و نقش و کاربرد سازمان‌شان را به دیگران تفهیم کنند.  به همین خاطر بسیاری از کمپانی‌ها برای ساخت و طراحی لوگوهایشان وسواس و هزینه‌ی زیادی را  به خرج می‌دهند.در ادامه نمونه‌هایی از این دست لوگوها را که  ذوق زیادی در طراحی آنها بکار رفته را می‌بینید

لوگوی فرمول یک

در نگاه اول این لوگو به نظر لوگو‌یی ساده تشکیل شده از حرف F به رنگ مشکی و عدد ۱ به رنگ قرمز است٬ منتها با کمی دقت و توجه می‌بینیم که در میان Fو ۱ هم به طرز هوشمندانه‌ای عدد ۱ قرار گرفته است!

لوگویTobleroneToblerone کمپانی‌ ساخت انواع شکلات است. محل این کمپانی در شهر برن سویس است. این شهر ملقب به شهر خرس‌هاست! اگر کمی به لوگوی این کمپانی دقت کنید هیئت خرسی را در نمای کوه می‌بینید! البته باید کمی دقت کنید!

لوگوی Elettro DomesticiEDشرکتی است در زمینه‌ی ساخت انواع  لوازم الکترونیکی . با نگاهی به لوگوی این شرکت می‌توان به حروف EوD که به صورت هوشمندانه‌ای در پس شکل دوشاخه‌ی برقی حک شده است را مشاهده کرد.

Sony Vaioدر این لوگو همانطور که می‌بینید حروف VA به صورت موجی شکل قرار گرفته‌اند که به معنی امواج آنالوگ است و حروف io هم به شکل صفر و یک و کدهای دیجیتالی قرار داده شده‌اند.

Baskin and RobinsشرکتBaskin and Robins در زمینه‌ی انواع بستنی فعالیت می‌کند. یکی از شعارهای این شرکت اسن است که این شرکت انواع بستنی ها را در ۳۱ نوع طعم و مزه درست می‌کند . با دقت در لوگوی این سرکت عدد ۳۱ را می‌توان دید!

Amazonبه فلشی که از A به Z در زیر نام Amazon کشیده شده است دقت کنید. این فلش به این معنی است که در این فروشگاه همه چیز پیدا می‌شود! از Aتا Z!

Continental TyresContinental Tyres کمپانی‌ای در زمینه‌ی ساخت انواع تایر است. اگر کمی دقت کنیم می‌بینیم حروف Cو Oطوری کنار هم دیگر قرار گرفته‌اند که تصویر یک تایر را تداعی می‌کند!


منبع: تک نویس
نوع مطلب : مطالب جالب، 
برچسب ها : logo،


درباره وبلاگ

اگر به دنبال محیطی هستید که در ورای فضاسازی های معمول ، از نقطه نظر تخصصی به دنیای فناوری اطلاعات بنگرد؛
اگر به دنبال یافتن نمود توانمندی یک جمع دانشجویی IT هستید؛
اگر در پی مطالب جذاب و خواندنی جانبی می باشید؛
به شما تبریک می گوییم که انتخاب درستی داشته اید؛ چون هدف ما نیل به دستاورد های بالاست!
ما جمعی از دانشجویان IT ورودی 88 دانشگاه سراسری تبریز گرد هم آمدیم ؛ آستین ها را بالا زدیم و خواستیم به قدر توانمندی خویش در فضای سایبری ایفای نقش کنیم؛
خواستیم لبخند رضایت را بر لبان توی مخاطب که تمامی دارایی ما هستی بنشانیم؛
خواستیم طرحی نو دراندازیم...
و در این میان با استمداد از یگانه ی هستی بخش نجوا می کنیم:
همتم بدرقه راه کن ای طایر قدس که دراز است ره مقصد و من نو سفرم

مطالب اخیر
نظرسنجی
در این 6 ماهی که گذشت عملکرد وبلاگ را چگونه ارزیابی می کنید؟
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت